Uzavření pololetního hodnocení
Pedagogická rada
Exkurze "Tajemné grafické příběhy"

Úvod > Aktuality > PREZENČNÍ VÝUKA ŽÁKŮ 9.ROČNÍKU

PREZENČNÍ VÝUKA ŽÁKŮ 9.ROČNÍKU

Dle rozhodnutí MŠMT bude od 11.5.2020 možná prezenční výuka žáků 9.ročníků ZŠ.

Obsahem výuky bude učivo z předmětů přijímací zkoušky. Cílem výuky bude příprava na přijímací zkoušku a studium na střední škole.

Docházka je dobrovolná. Pokud se však žák k docházce zapíše, je povinen účastnit se pravidelně, pro omlouvání platí stejná pravidla jako za běžné docházky. Podmínkou docházky je podpis rodičů na čestném prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Bez tohoto prohlášení se žák nemůže výuky účastnit.

Výuka bude probíhat vždy v úterý a ve čtvrtek od 8.00 do 11.30 (2 vyučovací hodiny matematiky a 2 vyučovací hodiny češtiny) ve skupinách o maximálním počtu 15 žáků.

Režim v průběhu výuky bude následující:

• Žáky v určenou dobu vyzvedne vyučující před vchodem do školy a odvede do třídy.
  • Ve společných prostorách školy musí mít všichni ochranu úst a nosu (roušky) a dodržovat odstup alespoň 1,5 metru.
  • Ve třídě bude sedět každý žák sám v lavici, rouška není nutná. O přestávkách bude vyhrazen prostor pro pohyb žáků, skupiny se nesmí dostat do kontaktu.
  • Pokaždé, když žák roušku sejme (třída, oběd), uloží ji do svého igelitového sáčku.
  • Na všech důležitých místech bude dostatek dezinfekce, žáci si často budou mýt a dezinfikovat ruce.

Toto jsou rámcová pravidla pro pobyt v budově školy a výuku, podrobné informace obdrží až přihlášení žáci a jejich rodiče. Všechny informace budeme upřesňovat podle pokynů MŠMT.

!!!PROSÍME RODIČE, ABY VYPLNILI ANKETU O DOCHÁZCE NEJPOZDĚJI VE STŘEDU 6.5.2020!!! Pozdějším přihláškám nemůže být vyhověno.

[5.5.2020]