Úvod > Aktuality > SKVĚLÝ SPORTOVNÍ ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ - FLORBAL

SKVĚLÝ SPORTOVNÍ ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ - FLORBAL

SKVĚLÝ SPORTOVNÍ ÚSPĚCH NAŠICH ŽÁKŮ

Ve dnech 28. - 29. 3. 2023 se konalo v Praze republikové finále ve florbalu pro žáky I. stupně základních škol (ČEPS cup). Probojovali jsme se do této "elitní společnosti" v obou kategoriích (chlapci + dívky), což už byl i tak skvělý úspěch. Finálového turnaje se zúčastnilo 16 nejlepších školních týmů z celkového počtu přes 1000 přihlášených škol.
Dívky se umístily na vynikajícím 3. místě, chlapci o den později vybojovali krásné 7. místo.
Tímto bych chtěl poděkovat žákům naší základní školy za vzornou a příkladnou reprezentaci školy a města. Dále musím zmínit výbornou spolupráci základní školy s florbalovým oddílem SK JUVENIS pod vedením p. Martina Ležáka při koordinaci celé této sportovní akce již od zahajovacího okresního kola, přes krajské až po republikové finále.

Sestava dívek: Jajtnerová - Částková, Kasalová, Němcová, Pejzlová, Talíková, Šušková
Sestava chlapců: Sikora - Dejmal, Koubek, Ležák, Mokrejš, Novotný, Svoboda, Teml

Podrobnosti ohledně finálového turnaje najdete v článku na webu: www.skjuvenis.cz