Drakiáda - letiště Přibyslav od 13:30
Projektové dny - prevence šikany

Úvod > Aktuality > SCILEARN ENGLISH

SCILEARN ENGLISH

SCILEARN ENGLISH druhým rokem u nás na škole

SciLearn  English_obrázek.png

Několik desítek let výzkumů a 20 let praktického ověření se skrývá pod kapotou programu na výuku angličtiny SciLearn English, který na první pohled vypadá jako dětská počítačová hra, ale ve skutečnosti se jedná o špičkový neurovědecký nástroj, jehož účinnost ověřily i výzkumy takových univerzit jako je Harvard nebo Stanford.

Intenzivní kognitivní trénink v angličtině pomůže studentovi vytvořit nejprve otisky anglických fonémů, díky kterým začne angličtinu daleko lépe vnímat a rozumět jí.

Program umožňuje adaptivní trénink anglické gramatiky, slovní zásoby, čtení a poslechu s porozuměním a studenti se postupně učí i kritickému myšlení a abstraktnímu uvažování v angličtině. Zároveň si tvoří slovní zásobu v mnoha předmětech vzdělávání.

Program je vhodný od začátečníků až po rodilé mluvčí. Vyšší úrovně využívají i studenti v přípravě na přijímací zkoušky na anglické univerzity.

Podobně jako v loňském školním roce, tak i letos se téměř tři desítky žáků naší základní školy zapojilo do tohoto projektu, ve kterém dosahují pěkných výsledků a své znalosti angličtiny z běžné výuky posouvají tímto na lepší úroveň.

Přejeme i nadále nadšení pro učení tohoto cizího jazyka.