Uzavření pololetního hodnocení
Pedagogická rada
Exkurze "Tajemné grafické příběhy"

Úvod > Aktuality > NAPŘÍČ ŠKOLOU ANEB ŠKOLNÍ DEN NAPŘÍČ ŽIVOTEM

NAPŘÍČ ŠKOLOU ANEB ŠKOLNÍ DEN NAPŘÍČ ŽIVOTEM

V pátek 6. prosince proběhl u nás ve škole den „Napříč školou“. Tématem tohoto dne byly Vánoce. Celé páteční dopoledne se neslo v duchu tradic, zvyků a vůbec vším, co s těmito krásnými svátky souvisí.

Celé projektové dopoledne bylo v režii deváťáků.

Všichni žáci školy byli náhodně rozděleni do 30 skupin a takto společně celé dopoledne pracovali . Dostali tak možnost potkat se ve skupině s dětmi, které nejsou stejně staré.

Mohli tak lépe poznat sami sebe i ty druhé.

Práce to byla velmi pěkná. Nádherně fungovala spolupráce, vzájemná pomoc, rada, společné rozhodování, respekt k druhým a tolerance.

Díla(andělé z papíru,plakáty ,Betlém), která během vánočně naladěného dopoledne vznikla, zdobí vestibul a chodby naší školy, ale také prostory radnice.

[9.12.2019]