Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26
Vánoční prázdniny
27
Vánoční prázdniny
28
Vánoční prázdniny
29
Vánoční prázdniny
30
Vánoční prázdniny
31 1
2 3 4 5 6
Leonardo da Vinci - vzdělávací program 4. - 7. roč.
Stáž pedagogů ve Finsku (Erasmus+)
7
Stáž pedagogů ve Finsku (Erasmus+)
8
Stáž pedagogů ve Finsku (Erasmus+)
9
Stáž pedagogů ve Finsku (Erasmus+)
10
Školní kolo olympiády v anglickém jazyce
Stáž pedagogů ve Finsku (Erasmus+)
Zasedání školního parlamentu
11
Stáž pedagogů ve Finsku (Erasmus+)
12
Školní kavárna s tématem Hejného metoda výuky matematiky pro rodiče a veřejnost
Stáž pedagogů ve Finsku (Erasmus+)
13 14 15
16
Preventivní program "Neboj se!" (2.A, 2.B)
17
Preventivní program "Neboj se!" (2.C)
Program na rozvoj finanční gramotnosti "Kolik co stojí?" (3.A)
18
Preventivní program "Já pro třídu, třída pro mě." (3.B)
Program na rozvoj finanční gramotnosti "Kolik co stojí" (3.C)
19
Preventivní program "Bezpečně online!" (4.A)
Preventivní program "Vandal je barbar" (4.B)
20
Preventivní program "Já a třída" (5.A)
Preventivní program "Já pro třídu, třída pro mě" (4.C)
21 22
23
Exkurze - Galerie Josef Jambor - výtvarný kroužek
Uzavření hodnocení za 1. pololetí 2022/2023
24
Pedagogická rada
Zasedání školního parlamentu
25 26
Preventivní program "Já a třída" (5.B, 5.C)
27 28 29
30 31
Plavecký výcvik (3. a 4. roč.)
Pololetní vysvědčení
1 2 3
Pololetní prázdniny
4 5

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Matematický klokan 2022

Matematický klokan 2022



Matematický klokan 2022

 

V letošním školním roce se soutěže Matematický klokan zúčastnilo 56 dětí ze 2. a 3. ročníku v kategorii Cvrček, 35 žáků 4. a 5. ročníku v kategorii Klokánek, 20 žáků 6. a 7. tříd v kategorii Benjamín a 22 žáků 8. a 9. ročníku v kategorii Kadet. Žáci v čase 60 minut řešili 18 (Cvrčci), resp. 24 matematických úloh a za jejich řešení mohli získat celkem 90 resp. 120 bodů.

Nejlepšími řešiteli byli Jan Mokrejš ze 3.A se 79 body v kategorii Cvrček, Tadeáš Musil ze 4.C, který získal 100 bodů v kategorii Klokánek, Kateřina Kerbrová ze 7.A s 95 body v kategorii Benjamín a Monika Svobodová z 9.A a Petr Sáblík z 8.C s 69 body v kategorii Kadet.

Všem vítězům blahopřejeme!