Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
30
Exkurze - Muzeum smyslů Praha 8.A, 8.C
Přírodovědná soutěž pro žáky I. stupně
Školní výlet 5.C
31
Exkurze - Jaderná a vodní elektrárna Dukovany 9.C, 9.B
Školní výlet 5.C
Školní výlet 5.C
1
Olympiáda Podoubraví 2022
Školní výlet 9.B
2
Školní výlet 6.B
Školní výlet 9.B
3
Školní výlet 9.B
4 5
6
Žákovská konference k projektu DiGiMe
7
Školní výlet 1.A, 1.C
8
Školní výlet 5.A
Školní výlet 7.B
9
Pasování na čtenáře 1. roč.
Program pro předškoláky
Školní výlet 5.A
Školní výlet 7.B
Školní výlet 8.B
10
Školní výlet 2.A, 2.C
11 12
Víkend otevřených zahrad
13
Školní výlet 8.A
Zápis do 1. tříd pro ukrajinské žáky
14
Školní výlet 8.A
15
Fotografování tříd 2.A, 7.D
Školní výlet 6.A
Školní výlet 9.A
16
Školní výlet 4.B
Školní výlet 6.A
Školní výlet 9.A
17
Školní výlet 9.A
18 19
20
DiGiMe - metodické setkání
Kariérové vzdělávání - konference (Rakousko)
Školní výlet 7.A
Uzavření hodnocení za 2. pololetí
21
Pedagogická rada
Školní výlet 5.B
Školní výlet 7.A
22
Školní výlet 5.B
Školní výlet 6.C
Školní výlet 7.A
Školní výlet 7.C
Školní výlet 9.C
23
Školní výlet 6.C
Školní výlet 7.C
Školní výlet 9.C
24
Školní výlet 7.C
Školní výlet 9.C
25 26
27 28 29 30
Slavnostní vyřazení žáků 9. ročníků
Vydávání vysvědčení
1 2 3

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Malá přírodovědná soutěž

Malá přírodovědná soutěž



Malá přírodovědná soutěž

    V pondělí 30. května 2022 se po covidové pauze na naší škole opět konala Malá přírodovědná soutěž pro žáky prvního stupně, celkem přišlo poznávat rostliny a živočichy 50 dětí. V kategorii 1. tříd soutěžilo 17 žáků, v kategorii pro 2. a 3. třídy 20 žáků a v kategorii pro 4. a 5. třídy 13 žáků. Tato soutěž bývá tradičně v měsíci květnu a děti tedy mohou poznávat skutečné rostliny, ale živočichy určují na fotografiích.
   V první kategorii byl nejúspěšnější Tomáš Beránek (1.B), na 2. místě skončili se stejným počtem bodů Mikuláš Málek (1.B) a Samuel Veselý (1.B) a na 3. místě se umístil Dominik Pelikán (1.B).
   Ve druhé kategorii získala plný počet bodů Kristýna Janů (3.C), na 2. místě se umístila Zora Klusáčková (2.C) společně s Vojtou Henzlem (2.A) a na 3. místě skončila Jana Vanická (2.C).
    Ve třetí kategorii zvítězil Matyáš Sedmík (5.A), druhé místo získala Veronika Talíková (4.B) a na třetím místě skončil Patrik Poul (4.C) společně s Evou Klementovou (4.B).

   Všem vítězům i dalším úspěšným účastníkům soutěže blahopřejeme! 

                                                                                                        Macková Leona, Neubauerová Iveta

 

přírodovědná soutěž, kategorie 2.,3. tříd .jpg

přírodovědná soutěž , kategorie 4.,5 třída .jpg

přírodovědná soutěž - kategorie 1. tříd .jpg