Slavnostní vítání prvňáčků
Zahájení školního roku s třídními učiteli 7:55 - 9:00
Cvičení v přírodě (ochrana obyvatel při mimořádných událostech)
Setkání třídních důvěrníků
Den otevřených dveří (Přibyslavské slavnosti)
Den otevřených dveří (Přibyslavské slavnosti)
Zahajovací třídní schůzky
Exkurze Horní Rakousko - Linec (přihlášení žáci)
Výlet Otakárků do Žďáru nad Sázavou
Evropský den jazyků - projektový den II. stupeň
Podzimní sběrová akce
Podzimní sběrová akce
Den české státnosti - státní svátek

Úvod > Aktuality > Lyžařský kurz 7.C a 8.C

Lyžařský kurz 7.C a 8.C

Dnes, v neděli 13.3.2022, vyrazila první skupina na lyžařský kurz do Pece pod Sněžkou. Po příjezdu se skupina začínajících lyžařů odebrala na cvičný svah, ostatní se vydali na krátkou túru. Počasí krásné, sněhu spousta.

Zítra nás čeká první celodenní lyžování, předpověď počasí je opět nadějná, už se těšíme.

Pondělí 14.3.2022. Vstáváme do slunečného dne. Po vydatné snídani se rozdělujeme do skupin a vyrážíme na sjezdovky. Začínající opět na cvičný svah, kde se chystají využít pohyblivý pás, ostatní jedou vlekem Javor a pak na další vleky a sjezdovky areálu. I přes únavu se všichni zlepšují a zažívají krásy skluzu. Večer nás pak čeká program, který si děti samy připravují.

Úterý 15.3.2022. Dnešní den byl velice úspěšný, všichni už jezdíme na vleku a sjíždíme sjezdovku. A téměř bez pádu! Za tým instruktorů vyslovujeme lyžařům velkou pochvalu za snahu a bojovnost. Přeprat lyže bývá zpočátku velice obtížné, my jsme to všichni zvládli :-).

Středa a čtvrtek. Letošní kurz jsme zvládli bez jakýchkoliv problémů i zranění. Myslím, že všichni zaslouží pochvalu. Teď už se těšíme domů.

David Šeda