Úvod > Aktuality > Kůrovec za to (ne)může

Kůrovec za to (ne)může

V první polovině října absolvovali žáci 3.- 6.ročníků naší školy exkurzi EVVO s názvem-Kůrovec za to (ne)může. Jaký byl průběh exkurze očima žáků 5.C?

"V pondělí 14.října v osm hodin ráno jsme se sešli s 5.B před školou a společně jsme autobusem odjeli do Horní Krupé na program o kůrovci.Když jsme tam dorazili, čekaly tam na nás dvě paní, Lenka a Zuzka. Rozdělily si nás a Lenka šla s 5.B a Zuzka s námi. Šli jsme lesem až k altánku, kde jsme si odložili batohy a pokračovali jsme hlouběji do lesa a plnili různé úkoly. Např. donést něco co usychá a něco, co žije a neusychá. Nad důkazy jsme společně diskutovali. Po svačině jsme se vyměnili s 5.B a s Lenkou si zahráli pár her na kůrovce a stromy. Poté jsme hledali kůru, ve které byly cestičky po kůrovci a vyplňovali jsme k tomu pracovní list. Po třech hodinách jsme se vrátili k autobusu a plní nových informací jsme se vrátili do školy. Akce byla zábavná a líbila se nám."

Žáci 5.C

Kůrovec za to (ne)může Kůrovec za to (ne)může Kůrovec za to (ne)může Kůrovec za to (ne)může Kůrovec za to (ne)může Kůrovec za to (ne)může Kůrovec za to (ne)může Kůrovec za to (ne)může

[24.10.2019]