Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8
Exkurze vojenské muzeum Praha 8.C
9
Napříč školou - projektový den pro celou školu
10 11
12
Projektový týden - angličtina s rodilým mluvčím
13
Projektový týden - angličtina s rodilým mluvčím
14
Projektový týden - angličtina s rodilým mluvčím
15
Projektový týden - angličtina s rodilým mluvčím
16
Projektový týden - angličtina s rodilým mluvčím
Vánoční výstava ŠD a ŠK, Čajovna Otakárku a vystoupení dětí
17 18
19 20 21 22
Vánoční programy ve třídách
Zpívání koled v cizích jazycích
23
Vánoční prázdniny
24
Vánoční prázdniny
25
Vánoční prázdniny
26
Vánoční prázdniny
27
Vánoční prázdniny
28
Vánoční prázdniny
29
Vánoční prázdniny
30
Vánoční prázdniny
31 1

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > OLYMPIÁDA PODOUBRAVÍ 2022 - I. stupeň

OLYMPIÁDA PODOUBRAVÍ 2022 - I. stupeň



 

OLYMPIÁDA PODOUBRAVÍ 2022

 

Ve středu 1. června 2022 se 46 žáků 1. stupně naší základní školy zúčastnilo Olympiády Podoubraví 2022. Pořadatelem tohoto sportovního dopoledne byla Základní a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou.

Veškeré sportovní disciplíny se odehrály v novém venkovním areálu přímo u školy.

Naši školu reprezentovali žáci, kteří ve školním kole oválu sportovního areálu při ZŠ Přibyslav umístili na předních místech.

Soutěžilo se v atletice – v běhu na 50 m, 150 m (1. – 3. třídy), 300 m (4. – 5. třídy) a skoku dalekém.

Zúčastnili jsme se též sportovních her – malé kopané a florbalu.

Byl to velmi vydařený den a podařilo se nám vybojovat celkem 19 medailí.

 

SKOK DO DÁLKY

kategorie 2. – 3. třídy       2. místo    Kárník Adam, Klusáčková Zora

kategorie 4. – 5. třídy       1. místo    Sedmík Matyáš, Fišerová Zuzana

                                         2. místo    Macálka Jan, Lopourová Viktorie

 

BĚH NA 50 m

kategorie 1. třídy              2. místo    Veselý Samuel

kategorie 4. – 5. třídy       1. místo    Janáček David

                                         2. místo    Šorf Vojtěch, Omesová Marie Anna

 

 

BĚH NA 150 m

kategorie 1. třídy              3. místo    Stejskal David

kategorie 2. – 3. třídy       1. místo    Strašil Matěj, Čermáková Barbora

 

 

BĚH NA 300 m

kategorie 4. – 5. třídy        2. místo   Svoboda Vít

                                          3. místo   Rychlý Adam

 

 

MALÁ KOPANÁ

kategorie 2. – 3. třídy   1. MÍSTO

Uttendorfský Jakub, Haněl Daniel, Strašil Matěj, Hájek Tadeáš, Mokrý Matouš

 

kategorie 4. – 5. třídy   2. MÍSTO

Novotný Bohuslav, Novotný Lukáš, Koubek David, Štefan Adam, Cink Ondřej

 

FLORBAL

kategorie 2. – 3. třídy   1. MÍSTO

Frühbauer Jakub, Mokrejš Jan, Lukačina Robin, Jajtnerová Michala, Kocourek Viktor

 

FOTOGALERIE