Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
26
Evropský den jazyků - projektový den II. stupeň
Podzimní sběrová akce
27
Podzimní sběrová akce
28
Den české státnosti - státní svátek
29 30 1 2
3 4 5 6 7
Den fyziky - nanotechnologie - "Co je malé, to je dobré"
8 9
Drakiáda
10 11
Adaptační dopoledne školního parlamentu
Bílá pastelka - sbírka pořádaná na podporu nevidomých v ČR
"Kůrovec za to nemůže" - program EVVO 6.A
Podzimní tvořivé dílny ve školní družině a klubu
"Pravidla nejsou strašidla" - preventivní program pro prvňáčky
12
Bílá pastelka - sbírka pořádaná na podporu nevidomých v ČR
Podzimní tvořivé dílny ve školní družině a klubu
Přírodovědný klokan
13
Podzimní tvořivé dílny ve školní družině a klubu
Výstava "Tutanchamon" Brno - 9.B
14
"Kůrovec za to nemůže" - program EVVO - 6.C
Podzimní slavnosti - výstava dětských prací
Výzva 72 hodin - úklid města
15
Podzimní slavnosti - výstava dětských prací
16
Podzimní slavnosti - výstava dětských prací
17
Podzimní slavnosti - výstava dětských prací
18
Programy EVVO - propojení přírodních věd a čtenářské gramotnosti - 5.A a 8.C
19
Výtvarná soutěž na SUPŠ Helenín
20
Burza středních škol na ZŠ Přibyslav
21
Okresní kolo ve stolním tenisu IV. kategorie (žáci 6. - 9. tříd)
22 23
24 25
Vzdělávací koncert pro celou školu - hudební historie, žánry - RÉVA
26
Podzimní prázdniny
27
Podzimní prázdniny
28 29 30
31 1 2 3
Školní kavárna s tématem formativní hodnocení
4 5 6

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > OLYMPIÁDA PODOUBRAVÍ 2022 - I. stupeň

OLYMPIÁDA PODOUBRAVÍ 2022 - I. stupeň



 

OLYMPIÁDA PODOUBRAVÍ 2022

 

Ve středu 1. června 2022 se 46 žáků 1. stupně naší základní školy zúčastnilo Olympiády Podoubraví 2022. Pořadatelem tohoto sportovního dopoledne byla Základní a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou.

Veškeré sportovní disciplíny se odehrály v novém venkovním areálu přímo u školy.

Naši školu reprezentovali žáci, kteří ve školním kole oválu sportovního areálu při ZŠ Přibyslav umístili na předních místech.

Soutěžilo se v atletice – v běhu na 50 m, 150 m (1. – 3. třídy), 300 m (4. – 5. třídy) a skoku dalekém.

Zúčastnili jsme se též sportovních her – malé kopané a florbalu.

Byl to velmi vydařený den a podařilo se nám vybojovat celkem 19 medailí.

 

SKOK DO DÁLKY

kategorie 2. – 3. třídy       2. místo    Kárník Adam, Klusáčková Zora

kategorie 4. – 5. třídy       1. místo    Sedmík Matyáš, Fišerová Zuzana

                                         2. místo    Macálka Jan, Lopourová Viktorie

 

BĚH NA 50 m

kategorie 1. třídy              2. místo    Veselý Samuel

kategorie 4. – 5. třídy       1. místo    Janáček David

                                         2. místo    Šorf Vojtěch, Omesová Marie Anna

 

 

BĚH NA 150 m

kategorie 1. třídy              3. místo    Stejskal David

kategorie 2. – 3. třídy       1. místo    Strašil Matěj, Čermáková Barbora

 

 

BĚH NA 300 m

kategorie 4. – 5. třídy        2. místo   Svoboda Vít

                                          3. místo   Rychlý Adam

 

 

MALÁ KOPANÁ

kategorie 2. – 3. třídy   1. MÍSTO

Uttendorfský Jakub, Haněl Daniel, Strašil Matěj, Hájek Tadeáš, Mokrý Matouš

 

kategorie 4. – 5. třídy   2. MÍSTO

Novotný Bohuslav, Novotný Lukáš, Koubek David, Štefan Adam, Cink Ondřej

 

FLORBAL

kategorie 2. – 3. třídy   1. MÍSTO

Frühbauer Jakub, Mokrejš Jan, Lukačina Robin, Jajtnerová Michala, Kocourek Viktor

 

FOTOGALERIE