Pololetní vysvědčení
Plavecký výcvik (3. a 4. roč.)

Úvod > Aktuality > DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Při příležitosti tradičních Přibyslavských slavností se veřejnosti otevřely opět i dveře naší školy. Hlavní program čekal na příchozí v sobotu 12. září, pochopitelně při dodržování hygienických podmínek.

Bylo možné si vyzkoušet třeba zábavnou chemii , výtvarný workshop v ateliéru nebo interaktivní angličtinu.

Školní klub si připravil ukázku minirobotů OZOBOT, kroužek Otakárek nabízel sypané čaje nebo bylinkové masti.

V divadelním sále se promítaly fotky ze školních akcí a k vidění byla také vernisáž výtvarného kroužku, kterou hudebně doprovodili žáci 9.ročníku.

Otevřena byla také kavárna, kde osmáci hostům nabízeli kávu, čaj a domácí limonády.

Všem děkujeme za návštěvu a těšíme se někdy příště!

[14.9.2020]