Zahájení školního roku s třídními učiteli 7:55 - 9:00
Slavnostní vítání prvňáčků
Cvičení v přírodě (ochrana obyvatel při mimořádných událostech)
Setkání třídních důvěrníků
Den otevřených dveří (Přibyslavské slavnosti)
Den otevřených dveří (Přibyslavské slavnosti)
Zahajovací třídní schůzky
Exkurze Horní Rakousko - Linec (přihlášení žáci)
Výlet Otakárků do Žďáru nad Sázavou
Evropský den jazyků - projektový den II. stupeň
Podzimní sběrová akce
Podzimní sběrová akce
Den české státnosti - státní svátek

Úvod > Aktuality > ADAPTAČNÍ KURZY ŠESTÝCH ROČNÍKŮ

ADAPTAČNÍ KURZY ŠESTÝCH ROČNÍKŮ

Ve dnech 14. až 16. září proběhly v Chřenovicích - Podhradí adaptační kurzy našich šeťáků, kteří se mimo jiné seznámili s novými třídními učiteli. Program, který vedli dva instruktoři, byl zaměřen na sociální vztahy a komunikaci a zaštiťovala ho Oblastní charita Žďár nad Sázavou.
Žáci byli ubytováni v chatkách, nechyběly výlety do přírody, hry, bazén a pálení ohně. A všichni si to bezpochyby náramně užili.

[22.9.2020]